054-4552788

טרמינל 3

טרמינל 3

טרמינל 3 הינה רשת המתמחה במחנאות, ספורט ואופנה.

הרשת הקימה את חנות הדגל הראשונה שלה בקניון רננים והיא זו המהווה כיום כמתחם הספורט והמחנאות הגדול בישראל אשר מעניק ללקוחות חווית קנייה ייחודית. בחנויות של הרשת ניתן למצוא מגוון מותגים רחב מאוד ומוצרים מגוונים המתאימים לקהל יעד רחב.

בנוסף, הרשת היא המשווקת הבלעדית של מותג האופנה האמריקאי המצליח Life is Good, שהגיע לארץ לפני יותר משנה על ידי הרשת. המותג מהווה סמל לחיים הטובים, מגביר מודעות לשמירה על הסביבה ומקדם ערכים התורמים לחברה.

אם אתם מעוניינים להיות זכיינים של רשת מצליחה זו ההזדמנות שלכם!

תנאי הזכיינות טרמינל 3 -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014