054-4552788

מרכז מסחרי קרסו ביבנה
חלקה המזרחי של העיר יבנה הוא הצומח והצעיר בעיר ועתיד לאכלס בשנים הקרובות כ- 4,500 משפחות ולמעלה מ- 20 אלף תושבים חדשים.
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

חלקה המזרחי של העיר יבנה הוא הצומח והצעיר בעיר ועתיד לאכלס בשנים הקרובות כ- 4,500 משפחות ולמעלה מ- 20 אלף תושבים חדשים. משום כך, החליטה חברת קרסו נדל"ן להקים בלב השכונה החדשה את המרכז המסחרי הראשון, לרווחת התושבים הטריים. המרכז יבנה בשכונת גן ראובן, במזרח השכונה הירוקה, היכן שיהיה נגיש לכל תושבי יבנה, ובמיוחד לתושבי השכונות המזרחיות החדשות. המרכז המסחרי יציע מגוון חנויות ושירותים שונים, ויתפרש על פני שלוש קומות למסחר בגודל כולל של 4,000 מטרים רבועים. בנוסף, במרכז ומחוצה לו תוכלו למצוא שטחים ירוקים למנוחה וחניון גדול ומרווח לנוחיותכם.

עיצוב מרכז הקניות וייחודו

המרכז של קרסו עתיד לשלב בין שתי תפישות עולם בעיצוב, ולהעניק לקונים בו חוויה ייחודית, מזמינה ונעימה. מצד אחד, המקום מציע מסחר שמזכיר מסחר ברחובות של פעם באזור פתוח,  ללא גג, שניתן להסתובב בו בין החנויות וליהנות מיום שמש קיצי. קומות אחרות מאפשרות לקונים לברוח מהקור והגשם בימי החורף, וליהנות מבילוי יותר "קונוונציונלי", מקורה. כפי שניתן לראות בהדמיות החוץ של המבנה, המרכז החדש יהיה מרשים בעיצובו ונעים למבקריו שסביר שיפקדו אותו בתדירות גבוהה.
המרכז יכלול בתוכו קשת רחבה של עסקים העונים בשלמות על צרכי התושבים בשכונה לרבות עוגנים פונקציונאליים כמו קופת חולים, מרכול, בית קפה, מסעדה,, פארם, פיצוציה ועוד. התכנון האדריכלי הייחודי של המרכז והפיתוח הסביבתי המזמין הכולל שטחים ציבוריים ירוקים ומטופחים יעניקו למבקריו חוויית בילוי עדכנית יחד עם נוחות מפנקת ותחושת ביתיות.

עיצוב שמתאים את עצמו לסביבה

בעיצוב המרכז נעשה שימוש בחומרים ואלמנטים מעולם העיצוב המודרני. להבדיל מקניונים ומרכזי מסחר רבים בארץ המציגים חזות  מנוכרת ומאיימת  המרכז המסחרי של קרסו שם דגש על עיצוב עדכני מבלי לוותר על נגישות ללקוחות הפוקדים אותו ביומיום. בהדמיה ניתן להבחין בשימוש בחיפויי עץ המסחרי רבים, צבעים חמים וטבעיים והשתלבות יוצאת דופן בסביבה – כל אלה יהפכו אותו עד מהרה לאידיאלי לבילוי וקניות בכל יום בשנה לתושבי השכונה.

החברה היזמית - קרסו נדל"ן בע"מ

קרסו נדל"ן הוקמה בשנת 1933 על ידי משה קרסו. כיום, קרסו נדל"ן יוזמת, מפתחת ומקימה מספר פרוייקטי נדל"ן גדולים מאוד, בערי הביקוש בישראל, ביניהן תל אביב, הוד השרון, פתח תקווה וירושלים. לצד הפרויקטים היזמיים החברה פועלת בתחום ההתחדשות העירונית לרבות פרויקטי תמ"א 38 ומקימה מבנים תעשיתיים ובנייני משרדים לתחום ההיי טק בערים גדולות בארץ. בכל פרויקט, הדגש של חברת קרסו הוא על איכות בבניה, מצוינות בעבודה ומקצועיות לאורך כל הדרך.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014