054-4552788

קניון נחמיה קרית שמונה
יש מקומות בילוי שמשלבים את המהנה עם המועיל. שילוב אידיאלי כזה משתלב לו בתוך קניון נחמיה קרית שמונה שם חוסכים כסף (גם כשמוציאים אותו) וזמן (גם כש"מבזבזים" אותו לכאורה).
יצירת קשר
...טוען...

אודות

יש מקומות בילוי שמשלבים את המהנה עם המועיל. שילוב אידיאלי כזה משתלב לו בתוך קניון נחמיה קרית שמונה שם חוסכים כסף (גם כשמוציאים אותו) וזמן (גם כש"מבזבזים" אותו לכאורה). מתחם חנויות, עסקים ושירותים המשתרע של שטח של 15.000 מטרים רבועים, ארבע קומות, מזמן תחת קורת גג אחת מותגי אופנה, מזון, חשמל, תכשיטים ועוד לרווחת המבלים ולהנאתם. כשמגיעים לקריית שמונה לא כדאי לפסוח על הקניון.

צעיר, רענן, מתחדש

אין טעם להתייגע בניסיונות להשיב מה קדם למה התרנגולת או הביצה, הביקוש הוא ההיצע: כך או כך כמעט לכל ביקוש יש בקניון היצע וההיפך. מתחם קניות, מרכז מזון, אטרקציה מתמשכת- הקניון הוא הכול. בשנה ה- 20 לקיומו הוא מחדש פניו ונושא פניו לעתיד. סניפים של  רשתות זכייניות בתחום ההלבשה והמזון נפתחו וחלקן ייפתחו בו בקרוב, וגם מלון בוטיק עתיד להיבנות ולהוות מאגר לקוחות פוטנציאליים גדול וחשוב. בדרך אל החרמון או בחזרה ממנו, עם קשר לביקור או בלעדיו- קניון נחמיה קרית שמונה מציע לפוקדים אותו שפע של אפשרויות בילוי תוך כדי מיתוגו כמרכז צעיר, רענן ומתחדש.

מקום שנעים להיפגש בו

הדרישה למותגים מוצאת מענה מלא בקניון, אשר בעלי החנויות בו עושים הכול על מנת להעשיר ולגוון את המוצרים שלהם. כמו כן, אם אתם רוצים להיפגש עם חברים, בן/בת זוג, לקיים פגישה עסקית או סתם ליהנות משיטוט בין חנויות לשטוף את העיניים- קניון נחמיה קרית שמונה נותן לכם מרחב גדול לכל סוג של מפגש או בילוי. עשרות החנויות המציעות שפע של מוצרים ומותגים וריחות האוכל והקפה המגרים את החושים הופכים את עצם השהייה בקניון לחוויה.

הטבע והעיר

החלונות הענקיים של קפה לנוודר, לדוגמה,  שמהם נשקף נוף ההרים הירוקים, משווה לקניון אווירה ייחודית, כפרית, המשתלבת עם ההוויה והחזות האורבאנית שלו. זו היא התחושה של כל מי שמגיעים אל הקניון לאחר טיול באתרי הטבע האטרקטיביים שהגליל והגולן משופעים בהם ומשפיעים על האווירה הייחודית והקסומה השוררת בחבל ארץ זה. אם אתם רוצים לדעת מדוע אנשים כה רבים יוצאים מהקניון נלהבים מהביקור בו אתם מוזמנים לבקר ולחוות את החוויה שתגרום גם לכם להיוותר ללא מלים. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014