054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

בית קפה

תודה שהגעתם לפורטל הזכיינות של ישראל!
אתר זה הוקם כדי להעניק לכם את השירות המושלם בתחום הזכיינות. 

צוות הפורטל עובד כלהזמן כדי לתת לכם את מרבית האפשרויות, ובשביל ללוות אתכם תמיד. 

הגעתם לעמוד בית קפה. צוות הפורטל ייתן לכם שירות מושלם. בעקבות הניסיון הרב שלנו, אנו מסוגלים ללוות אתכם בכל אחד מהשלבים שתעברו בהם, כולל מכירת עסק

הבינו לעד כי זכיינות יכולה להיות הפיתרון המושלם עבורכם. למה לכם להרים עסק ללא היסטוריה כאשר ביכולתכם להצטרף להוויתו של מותג מצליח? אנחנו מבינים שלאחר תקופה גם אתם תבינו כי אין כל סיבה שאם אתם מעוניינים ב בית קפה, לא תשיגו אותו ע"י זכיינות.

מסיבה זו, אזרו אומץ, ובצעו עכשיו את ההחלטה המושלמת ביותר שתוכלו לקבל. זה לא משנה אם אתם חפצים בשירותי בית קפה או כל נושא אחר – צוות האתר לעד יעמוד למענכם וייתן לכם ים של אפשרויות כדי להצליח.

אם אתם חוששים מהשגת זכיינות, זכרו כי בכל התקדמות בחיים לעד נמצא מוטיב של הסתכנות. אם אתם מבצעים את הכל דרך האתר, אין אף סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • לפני רכישת זכיינות יש לבצע בדיקת כדאיות כלכלית אך לרבים מהיזמים אין את הכלים והידע הנדרשים לבדיקה זו. לכן, חשוב לפנות ליועץ מקצועי ומנוסה בתחום הזכיינות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע רלוונטיים כמו רואה חשבון ועורך דין. בדיקת הכדאיות של הזכיינות בה מעוניינים היא קריטית ומגדילה את סיכויי ההצלחה. בבדיקה הזכיינות מתחילים באפיון היזם על מנת להבין איזה תחום זכיינות מתאים לו וכך ניתן לייעץ ולהציג בפניו הזדמנויות עסקיות רלוונטיות. לאחר בחירת התחום יש לבדוק פרמטרים רבים עוד לפני חתימה על חוזה זכיינות מחייב כגון מיקום, ביקוש למוצא או לשירות, פתרונות ועלויות מימון ופרמטרים נוספים, לרבות תנאי הזכיינות של החברה המזכה.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014